Aktualności

Kursy przygotowawcze / Warsztaty hobbystyczne

Zrób prezent bliskiej osobie – podaruj jej kurs rysunku!

Na tą okazję przygotowaliśmy specjalną ofertę kursów:

pomysł 1: Zimowy Kurs Rysunku – architektura (16-20 lutego 2015) cena promocyjna: 450zł

Idealny pomysł dla licealisty, który myśli o tym żeby zostać architektem. Intensywny, 5 dniowy Kurs Rysunku w ferie zimowe , prowadzony przez dwoje architektów. Każde zajęcia trwają 5 godzin, a tematem zajęć są kolejne style architektoniczne od starożytności po architekturę współczesną. Zajęcia zaczynamy od 45 minutowego wykładu z historii architektury, następnie przechodzi do części rysunkowej gdzie wykorzystując naszą wiedzę z wykładu w sposób praktyczny – przelewając ją na rysunek. To naprawdę dobry wybór! :)

pomysł 2: Zimowy Kurs Rysunku – postać (16-20 lutego 2015) cena promocyjna: 450zł

5-dniowy maraton rysunkowy, aż 25 godzin rysunku anatomicznego w skondensowanej postaci w ferie. To pomysł dla osób ambitnych, albo albo młodzieży przygotowującej się do plastycznych egzaminów wstępnych na studia (UAP, PP). Zajęcia prowadzone przez artystę plastyka Panią Joannę Tomczak – naszego eksperta od anatomii człowieka. Każdy dzień kursu rozpoczynamy od 20-30 minutowego wykładu specjalistycznego z kolejnych części ciała człowieka. Ty też chcesz taki prezent? :)

pomysł 3: 1-miesięczne Warsztaty Artystyczne (styczeń 2015) cena: 240zł

Warsztaty Artystyczne w naszej Pracowni podzieliliśmy odpowiednio na grupy wiekowe od dzieci w wieku 10 lat, przez młodzież po osoby dojrzałe. 4 spotkania warsztatowe z rysunku, malarstwa, dekoracji, linorytu i wielu innych technik, to wszytsko pod czujnym okiem wykształconego artysty. Doskonały sposób na rozwijanie pasji, doskonalenie hobby, albo zaarażenia sztuką. Śwtetny prezent dla Twojego dziecka, a może dla Mamy lub Taty? :)

pomysł 4: 2-miesięczne Warsztaty Artystyczne (styczeń-luty 2015) cena promocyjna: 450zł

A może sztuka będzie wielką pasją Twojego dziecka? Albo widzisz, że ktoś w Twojej rodzinie mógłby spędzić doskonale czas w świetnej atmosferze, wśród osób, które moją podobne zamiłowania? 2-miesięczne Warsztaty Artystyczne to 8 spotkań ze sztuką pod okiem prawdziwego artysty nie tylko z tytułem, ale przede wszytskim sercem i umiejętnościami. Niech Twój bliski poczuje klimat naszej Pracowni – ten prezent będzie procentował! :)

Do każdego wybranego przez Ciebie prezentu wydrukujemy piękną kartkę z informacją o kursie, którą możesz podarować bliskiej osobie.