Aktualności

Kursy przygotowawcze / Warsztaty hobbystyczne

Zaczynamy zapisy na kursy przygotowawcze i warsztaty hobbystyczne w wakacje i rok szkolny 2019/2020! Zapisz się do RA :) :)

Otwieramy zapisy na najlepsze zajęcia z rysunku, malarstwa, projektowania i sztuki! Kursy przygotowawcze do egzaminów wstępnych na Architekturę, Grafikę, Scenografię, Animację, Rzeźbę i inne kierunki artystyczne w kraju i za granicą. A także Warsztaty hobbystów dla artystycznych dusz w wieku od 8 do 101 lat!

Dołącz do nas już w wakacje – przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze zajęcia rysunku i malarstwa idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!

Kursy przygotowawcze:

Warsztaty hobbystyczne:

Dołącz do nas na regularne zajęcia od września do czerwca – to one zapewnią Ci najlepsze przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia lub spełnią Twoje marzenia, aby tworzyć bez ograniczeń!

Kursy przygotowawcze:

  • Roczny Kurs Rysunku (kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na Architekturę na Politechnikach w kraju i za granicą, 4-godzinne zajęcia raz w tygodniu + 20 godzin Otwartej Pracowni)
  • 2-letni Kurs Rysunku (kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na Uczelnie Artystyczne w kraju i za granicą, 4-godzinne zajęcia raz w tygodniu + 20 godzin Otwartej Pracowni)
  • Kurs Rysunku i Malarstwa (kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na Architekturę na Politechnikach w kraju i za granicą, 4-godzinne zajęcia raz w tygodniu + 20 godzin Otwartej Pracowni)

Warsztaty hobbystyczne: