Aktualności

Kursy przygotowawcze / Warsztaty hobbystyczne

Wakacyjne warsztaty malarskie i plener rysunkowy w sierpniu w RA! Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę wakacyjnych kursów rysunku i malarstwa – sprawdź! :)

Zapraszamy Cię na kursy i warsztaty rysunkowe i malarskie w wakacje do RA! Wszystkie nasze wakacyjne zajęcia odbędą się w sierpniu – wybierz lekcje rysunku i malarstwa najlepiej dopasowane do Twoich zainteresowań:

  • Wakacyjny Plener Rysunkowy 23-27.08. – kurs rysunku odbywający się w najciekawszych miejscach Poznania. To rysunkowa opowieść o mieście, bazująca na jego architekturze oraz historii. Kurs rysunku w wakacje jest wspaniałą okazją do rozpoczęcia systematycznych przygotowań do egzaminów wstępnych na studia lub poszerzenie swoich umiejętności rysunkowych, a także wyjątkową lekcją architektury.
    Kurs obejmuje aż 25 godzin rysowania z natury oraz zajęcia z podstaw perspektywy dla osób początkujących. Uczestnicy kursu, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 15:00, pod okiem dwojga architektów uczą się sztuki rysowania i poznają architekturę miasta, a także przygotowują się do egzaminu.
  • Wakacyjne Warsztaty Artystyczne dla Dzieci 9-12.08. – podczas wakacyjnych warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość wcielenia się w rolę młodych artystów – malarzy. W czasie 4 dni zajęć stworzymy malarską interpretację wnętrz naszej Pracowni.
  • Wakacyjne Warsztaty Artystyczne dla Młodzieży 9-12.08. – w czasie warsztatów najpierw poznamy dzieła zarówno dawnych jak i współczesnych malarzy, co będzie stanowiło dla nas wyjątkową inspirację do namalowania wnętrza Pracowni RA.
  • Wakacyjne Warsztaty Artystyczne dla Dorosłych 9-12.08. – idąc w ślady zarówno dawnych jak i współczesnych mistrzów zobrazujemy malarsko wnętrze Pracowni RA.