Aktualności

Warsztaty hobbystyczne

Wakacyjne Warsztaty Artystyczne dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych // 21-25 sierpnia 2023

Wakacyjne Warsztaty Artystyczne RA 21-25 sierpnia 2023! Lato to fantastyczny czas na skupienie się na swoich pasjach oraz rozwój swoich umiejętności! Nasza Szkoła Rysunku i Malarstwa RA przygotowała fantastyczne zajęcia plastyczne dla Ciebie i Twoich bliskich :)

  • Wakacyjne Warsztaty Artystyczne dla Dzieci

    Pejzaże w malarstwie – natura, architektura i otwarte przestrzenie, czyli krajobraz. Jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób na przestrzeni wieków zmieniło się postrzeganie krajobrazu – zapraszamy w wakacje. Zapoznamy się z różnymi technikami malarskimi oraz rysunkowymi: pastelami, akwarelami, ołówkiem i malarstwem akrylowym. Nasze prace będziemy malowali w pracowni, a jeśli pogoda pozwoli postaramy się również wyjść w miasto.

  • Wakacyjne Warsztaty Artystyczne dla Młodzieży

    Pejzaż w malarstwie olejnym – Natura, architektura i otwarte przestrzenie, czyli krajobraz. Jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób na przestrzeni wieków zmieniło się postrzeganie krajobrazu i jesteście ciekawi malarstwa olejnego – zapraszamy w sierpniu. Zapoznamy się z tradycyjnymi i współczesnymi technikami oraz narzędziami potrzebnymi do tworzenia tego rodzaju malarstwa. Będziemy malowali w pracowni, a jeśli pogoda pozwoli postaramy się również wyjść w miasto.

  • Wakacyjne Warsztaty Artystyczne dla Dorosłych

    Pejzaż w malarstwie olejnym – Natura, architektura i otwarte przestrzenie, czyli krajobraz. Jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób na przestrzeni wieków zmieniło się postrzeganie krajobrazu i jesteście ciekawi malarstwa olejnego – zapraszamy na zajęcia. Zapoznamy się z tradycyjnymi i współczesnymi technikami oraz narzędziami potrzebnymi do tworzenia tego rodzaju malarstwa. Jeśli pogoda pozwoli postaramy się wyjść w miasto.

Potrzebujesz pomoc w wyborze zajęć RA dla siebie lub swoich bliskich?

Zadzwoń 602 136 330 lub napisz do nas kontakt@rysunekarchitektura.pl Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! :)