Aktualności

Kursy przygotowawcze / Warsztaty hobbystyczne

WAKACJE RA 2024 / Architektura / Postać / Rysunek i Malarstwo. Teraz 5% taniej!

Wakacje w szkole rysunku RA 2024! Wybierz lekcje rysunku i malarstwa w wakacje, najlepiej dopasowane do Twoich zainteresowań i potrzeb!

Wakacyjny Kurs Rysunku i Malarstwa Postaci 5-9 sierpnia

Latem wracamy do najważniejszego tematu poruszanego przez sztukę – rysunku anatomicznego człowieka. Prawdziwe wyzwanie dla kandydatów na studia jak i zaangażowanych hobbystów. Kurs obejmuje aż 25 godzin rysowania i malowania z modela dla początkujących i średniozaawansowanych.

Wakacyjny Kurs Rysunku Architektonicznego 12-16 sierpnia

Wyjątkowe lekcje architektury podczas których przeprowadzimy Cię przez zagadnienia perspektywy, ale przede wszystkim skupimy się na rysunku architektury dawnej i współczesnej. Nauczymy Cię najlepszych technik szkicowania, kładzenia plamy, a także ukazania całości i detalu architektonicznego.

Wakacyjne Warsztaty Artystyczne dla Dzieci (8-12 lat) 15-19 lipca lub 19-23 sierpnia

Temat zajęć w lipcu – Niesamowite abstrakcje. Zastanawialiście się, co w ogóle przedstawia obraz abstrakcyjny? Sięgając po farby akrylowe, tusz, akwarele i cienkopisy spróbujemy odpowiedzieć na nurtujące Was pytania. Warsztaty dla dzieci, które już mają opanowane podstawy, jak i dla tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką.
Temat zajęć w sierpniu – Magiczny świat nieba. Podczas warsztatów zachwycimy się szczegółami w dziełach dawnych mistrzów oraz poznamy eksperymenty współczesnych twórców. Będziemy rysowali i malowali akrylem i akwarelą. Warsztaty dla dzieci, które już mają opanowane podstawy, jak i dla tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką.

Wakacyjne Warsztaty Artystyczne dla Młodzieży (13-18 lat) 15-19 lipca lub 19-23 sierpnia

Temat zajęć w lipcu – Od realizmu do abstrakcji. Co przedstawia abstrakcja, a może jest o “niczym”? Inspirując się naturą, nanocząsteczkami, zjawiskami atmosferycznymi i geometrią wykonamy prace w różnych technikach graficzno-malarskich. Sięgniemy po akryl, tusz, akwarele i cienkopisy. Warsztaty dla osób, które już mają opanowane podstawy, jak i dla tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką.
Temat zajęć w sierpniu – Studium nieba w sztuce. Badając ewolucję malarskich przedstawień nieba; od realistycznych wizji po abstrakcyjne interpretacje, zrealizujemy prace rysunkowe oraz akrylem i olejem. Warsztaty dla osób, które już mają opanowane podstawy, jak i dla tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką.

Wakacyjne Warsztaty Artystyczne dla Dorosłych 15-19 lipca lub 19-23 sierpnia

Temat zajęć w lipcu – Od realizmu do abstrakcji. Od czego zacząć tworzenie abstrakcji? Prześledzimy różne podejścia; poprzez inspirację naturą, nanocząsteczkami, zjawiskami atmosferycznymi, aż do abstrakcji geometrycznej. Podczas warsztatów wykonamy prace w różnych technikach graficzno-malarskich. Warsztaty dla osób, które już mają opanowane podstawy, jak i dla tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką.
Temat zajęć w sierpniu – Studium nieba w sztuce. Podczas warsztatów wakacyjnych wspólnie zgłębimy temat nieba w malarstwie. Prześledzimy zmiany w podejściu oraz przedstawianiu nieba na przestrzeni wieków. Od pełnego podziwu realizmu, poprzez romantyczne wizje, aż po bardziej eksperymentalne podejścia. Warsztaty dla osób, które już mają opanowane podstawy, jak i dla tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką.

Skorzystaj z SUPER OKAZJI:

  • Zapisz się na wybrany kurs minimum miesiąc przed jego rozpoczęciem i zapłać 5% mniej!
  • Jesteś naszym uczniem regularnych kursów przygotowawczych? Zapłać 30% mniej!

Masz pytania? Zadzwoń 602 136 330 lub napisz do nas kontakt@rysunekarchitektura.pl Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!