Aktualności

Kursy przygotowawcze / Warsztaty hobbystyczne

WAKACJE RA 2023! / Kurs Malarstwa / Plener Rysunkowy / Warsztaty hobbystyczne Teraz 5% taniej!

Wakacje w szkole rysunku RA 2023! Lato to fantastyczny czas na skupienie się na swoich pasjach oraz szlifowanie umiejętności! Szukasz zajęć przygotowawczych do przyszłych egzaminów wstępnych na studia? A może warsztatów hobbystycznych dla siebie lub swoich bliskich? Nasza Szkoła Rysunku RA przygotowała coś dla Ciebie!

Wybierz lekcje rysunku i malarstwa w wakacje, najlepiej dopasowane do Twoich zainteresowań i potrzeb!

KURSY PRZYGOTOWAWCZE – kursy rysunku i malarstwa przygotowujące do plastycznych egzaminów wstępnych na studia

 • Wakacyjny Kurs Malarstwa 14-18 sierpnia

  Nauka malowania na którą zapraszamy przede wszystkim kandydatów na studia artystyczne, ale również adeptów sztuki którzy chcą rozwijać swoje umiejętności lub dopiero zaczynają swoją przygodę z malarstwem. Podczas zajęć poznasz najważniejsze zagadnienia z perspektywy i wyobraźni, ale przede wszystkim techniki malarstwa akrylowego. Kurs obejmuje aż 25 godzin malowania z natury oraz ćwiczeń z podstaw malarstwa dla początkujących jak i średniozaawansowanych.

 • Wakacyjny Plener Rysunkowy 7-11 sierpnia

  Kurs rysunku odbywający się w najciekawszych miejscach Poznania. To rysunkowa opowieść o mieście, bazująca na jego architekturze oraz historii. Kurs rysunku w wakacje jest wspaniałą okazją do rozpoczęcia systematycznych przygotowań do egzaminów wstępnych na studia lub poszerzenie swoich umiejętności rysunkowych, a także wyjątkową lekcją architektury. Plener obejmuje aż 25 godzin rysowania z natury oraz zajęcia z podstaw perspektywy dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych. Uczestnicy kursu, podczas pięciu intensywnych dni, pod okiem dwojga architektów uczą się sztuki rysowania i poznają architekturę miasta.

WARSZTATY HOBBYSTYCZNE – zajęcia plastyczne dla artystycznych dusz – zacznij rysować, malować i spędź z nami wyjątkowy czas

 • Wakacyjne Warsztaty Artystyczne dla Dzieci 17-21 lipca lub 21-25 sierpnia

  Temat w lipcu – Magia grafiki japońskiej – Piękno, harmonia i precyzja – czyli japońska estetyka. W wakacje wspólnie zgłębimy japońskie techniki graficzne, takie jak tusz czy akwarela. Stworzymy grafiki, ilustracje i złapiemy podstawy kaligrafii, a na końcu każdy wykona własną książkę artystyczną. Na zajęciach dzieci będą mogły rozwijać swoją kreatywność i zdolności manualne. Temat w sierpniu – Pejzaże w malarstwie – Natura, architektura i otwarte przestrzenie, czyli krajobraz. Jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób na przestrzeni wieków zmieniło się postrzeganie krajobrazu – zapraszamy w wakacje. Zapoznamy się z różnymi technikami malarskimi oraz rysunkowymi: pastelami, akwarelami, ołówkiem i malarstwem akrylowym. Nasze prace będziemy malowali w pracowni, a jeśli pogoda pozwoli postaramy się również wyjść w miasto.

 • Wakacyjne Warsztaty Artystyczne dla Młodzieży 17-21 lipca lub 21-25 sierpnia

  Temat w lipcu – Japońskie techniki graficzne Piękno, harmonia i precyzja – czyli japońska estetyka. W wakacje wspólnie zgłębimy japońskie techniki graficzne, takie jak tusz czy akwarela. Przyjrzymy się temu jak ważną rolę pełni w niej gest i prostota. Stworzymy grafiki, złapiemy podstawy kaligrafii, a na końcu każdy wykona własną książkę artystyczną. Naszą inspiracją będą zarówno tradycyjni japońscy artyści jak Hokusai Katsushika, jak również współcześni twórcy. Temat w sierpniu – Pejzaż w malarstwie olejnym – Natura, architektura i otwarte przestrzenie, czyli krajobraz. Jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób na przestrzeni wieków zmieniło się postrzeganie krajobrazu i jesteście ciekawi malarstwa olejnego – zapraszamy w sierpniu. Zapoznamy się z tradycyjnymi i współczesnymi technikami oraz narzędziami potrzebnymi do tworzenia tego rodzaju malarstwa. Będziemy malowali w pracowni, a jeśli pogoda pozwoli postaramy się również wyjść w miasto.

 • Wakacyjne Warsztaty Artystyczne dla Dorosłych 17-21 lipca lub 21-25 sierpnia

  Temat w lipcu – Japońskie techniki graficzne Piękno, harmonia i precyzja – czyli japońska estetyka. W wakacje wspólnie zgłębimy japońskie techniki graficzne, takie jak tusz czy akwarela. Przyjrzymy się temu jak ważną rolę pełni w niej gest i prostota. Stworzymy grafiki, złapiemy podstawy kaligrafii, a na końcu każdy wykona własną książkę artystyczną. Naszą inspiracją będą zarówno tradycyjni japońscy artyści jak Hokusai Katsushika, jak również współcześni twórcy. Temat w sierpniu – Pejzaż w malarstwie olejnym – Natura, architektura i otwarte przestrzenie, czyli krajobraz. Jeśli jesteście ciekawi, w jaki sposób na przestrzeni wieków zmieniło się postrzeganie krajobrazu i jesteście ciekawi malarstwa olejnego – zapraszamy na zajęcia. Zapoznamy się z tradycyjnymi i współczesnymi technikami oraz narzędziami potrzebnymi do tworzenia tego rodzaju malarstwa. Jeśli pogoda pozwoli postaramy się wyjść w miasto.

 

Skorzystaj z SUPER OKAZJI:

 • Zapisz się na wybrany kurs minimum miesiąc przed jego rozpoczęciem i zapłać 5% mniej!
 • Jesteś naszym uczniem regularnych kursów przygotowawczych? Zapłać 30% mniej!

Potrzebujesz pomoc w wyborze zajęć RA dla siebie lub swoich bliskich?

Zadzwoń 602 136 330 lub napisz do nas kontakt@rysunekarchitektura.pl Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! :)