Aktualności

Kursy przygotowawcze / Warsztaty hobbystyczne

Szkoła rysowania RA – wybierz kurs rysunku i malarstwa lub zajęcia plastyczne idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Dołącz do nas! :)

Jeszcze możesz dołączyć na wybrany kurs rysunku lub kurs rysunku i malarstwa, albo na zajęcia plastyczne idealnie dopasowane do Twoich potrzeb! Nie trać czasu i zapisz się na wybrany kurs rysunku już teraz! Przygotujemy Cię do egzaminów wstępnych na studia na kursach przygotowawczych, damy Ci możliwość artystycznego rozwoju na warsztatach hobbystycznych, nauczymy Cię rysować, malować i rzeźbić na kursach do liceum plastycznego. Zacznij naukę rysowania już teraz zajmując ostatnie wolne miejsce w istniejących grupach lub zapisz się na zajęcia plastyczne w nowych grupach!

Kursy przygotowawcze do plastycznych egzaminów wstępnych na studia:

  • Roczny Kurs Rysunku to kurs przygotowujący do egzaminów rysunkowych na wydziały architektury (WAPP), architektury wnętrz, architektury krajobrazu oraz na inne kierunki z wymaganym egzaminem z rysunku na uczelnie w kraju i za granicą. 240-minutowe zajęcia odbywają się raz w tygodniu, wg autorskiego programu nauczania od podstaw do tematów zaawansowanych. Wybierz jeśli egzamin masz w 2023 roku.
  • 2-letni Kurs Rysunku  to rozbudowany kurs przygotowujący do egzaminów rysunkowych na wydziały architektury (WAPP), architektury wnętrz, architektury krajobrazu oraz na inne kierunki z wymaganym egzaminem z rysunku na uczelnie w kraju i za granicą. 240-minutowe zajęcia odbywają się raz w tygodniu, wg autorskiego programu nauczania od podstaw do tematów zaawansowanych. Wybierz jeśli egzamin masz w 2024, 2025 lub 2026 roku.
  • Roczny Kurs Rysunku i Malarstwa to kurs przygotowujący do egzaminów rysunkowych, malarskich, a także kierunkowych egzaminów na uczelnie artystyczne (UAP) w kraju i za granicą. 240-minutowe zajęcia odbywają się raz w tygodniu, wg autorskiego programu nauczania od podstaw do tematów zaawansowanych. Wybierz jeśli egzamin masz w 2023 roku.
  • 2-letni Kurs Rysunku i Malarstwa to kurs przygotowujący do egzaminów rysunkowych, malarskich, a także kierunkowych egzaminów na uczelnie artystyczne (UAP) w kraju i za granicą. 240-minutowe zajęcia odbywają się raz w tygodniu, wg autorskiego programu nauczania od podstaw do tematów zaawansowanych. Wybierz jeśli egzamin masz w 2024 lub 2025 roku.

Warsztaty hobbystyczne zajęcia plastyczne dla artystycznych dusz:

  • Warsztaty Artystyczne dla Dzieci 8-10 hobbystyczne zajęcia rysunkowe, malarskie oraz szeroko pojęte zajęcia plastyczne dla dzieci zaczynających odkrywać swoje fascynacje plastyczne oraz śmiało podejmujących inne wyzwania manualne. 90-minutowe zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a wszystkie niezbędne narzędzia zapewnia Pracowania.
  • Warsztaty Artystyczne dla Młodzieży 11-14 hobbystyczne zajęcia rysunkowe, malarskie oraz szeroko pojęte zajęcia plastyczne dla młodzieży. Zajęcia mają na celu rozwijanie umiejętności patrzenia, a w rezultacie dostrzegania całej gamy subtelności oraz docenienia bogactwa rozwiązań obserwowanych w naturze. 120-minutowe zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a wszystkie niezbędne narzędzia zapewnia Pracowania.
  • Warsztaty Artystyczne dla Młodzieży 15-18 hobbystyczne zajęcia rysunkowe, malarskie oraz szeroko pojęte zajęcia plastyczne dla młodzieży. Znamy i bardzo cenimy czas w życiu dojrzewającego człowieka, kiedy pytania zaczynają być bardziej wnikliwe, analityczne i drobiazgowe, a oczekiwania dotyczące odpowiedzi znacznie bardziej wymagające. Mamy odpowiedź na te oczekiwania: naukę i poznanie przez sztukę, poprzez różnorodne techniki wypowiedzi artystycznej. 120-minutowe zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a wszystkie niezbędne narzędzia zapewnia Pracowania.
  • Warsztaty Artystyczne dla Dorosłych hobbystyczne zajęcia rysunkowe, malarskie oraz szeroko pojęte zajęcia plastyczne dla osób dorosłych i seniorów. Zajęcia skierowane do osób dojrzałych, pragnących rozwinąć swoje twórcze i manualne zainteresowania. Program warsztatów jest elastyczny i dostosowany do umiejętności i możliwości słuchaczy. 120-minutowe zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a wszystkie niezbędne narzędzia zapewnia Pracowania.

Kursy do egzaminu wstępnego do liceum plastycznego z rysunku, malarstwa oraz rzeźby:

  • Kurs do Liceum Plastycznego wybierz jeśli Twoim celem jest przygotowywanie się do plastycznego egzaminu wstępnego do liceum plastycznego. Naucz się rysować, malować i rzeźbić we wspaniałej atmosferze, a wszystko po to, żeby zdać egzaminy do liceum plastycznego. Nasi uczniowie zdali do Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu na pierwszych miejscach.