Super promocje

Otwarta-pracownia
Otwarta pracownia

W szkole rysunku RA uczestnicy regularnych kursów przygotowawczych oraz regularnych warsztatów hobbystycznych otrzymują możliwość korzystania z przestrzeni Pracowni również poza godzinami zajęć zupełnie za darmo!

W ramach Otwartej Pracowni uczestnicy mogą rysować, malować, tworzyć i uczyć się pod okiem nauczycieli RA. W tym czasie mogą:

  • wykonać prace domowe zadane na regularnych zajęciach
  • opracować dodatkowe tematy studialne takie jak martwa natura, zieleń czy studium postaci
  • wykonać dodatkowe tematy udoskonalające warsztat rysunkowy lub malarski spoza programu regularnych zajęć
  • wziąć udział w często organizowanych w RA zajęciach specjalnych takich jak np. budowa ściany z gliny i słomy pod okiem zaproszonych nauczycieli i specjalistów
  • odrobić swoje nieobecności podczas regularnych zajęć

W okresie od września do czerwca Otwarta Pracownia funkcjonuje w czwartki i piątki w godzi. 14:00-20:00 oraz w soboty w godz. 10:00-18:00.

Super-okazja-5
Super okazja -5%

Zapisując się na dowolny kurs przygotowawczy w Pracowni RA na minimum miesiąc przed jego rozpoczęciem uczestnik otrzymuje 5% rabat na cały okres jego trwania! Ze zniżki mogą skorzystać również posiadacze Karty Dużej Rodziny. 5% ulgi na kursy i warsztaty sezonowe udzielamy również wszystkim uczestnikom regularnych warsztatów hobbystycznych.

Płać mniej za najwyższą jakość kursu rysunku!

Super-okazja-40
Super okazja -40%

Uczestnicy regularnych kursów przygotowawczych oraz absolwenci naszych kursów regularnych otrzymują w RA aż 40% zniżkę na wszystkie kursy sezonowe!

Dzięki tej promocji, która trwa przez okrągły rok, uczestnicy kursów w naszej szkole rysunku, malarstwa i architektury mogą jeszcze lepiej przygotować się na wymarzone studia za naprawdę rozsądne pieniądze!