Okazje


W szkole rysunku RA Uczestnicy regularnych kursów przygotowawczych oraz regularnych warsztatów hobbystycznych otrzymują możliwość korzystania z przestrzeni Pracowni również poza godzinami zajęć zupełnie za darmo!

W ramach Otwartej Pracowni uczestnicy mogą rysować, malować, tworzyć i uczyć się pod okiem nauczycieli RA przez dodatkowo aż 12 godzin w tygodniu. W tym czasie możesz:

  • wykonać prace domowe zadane na regularnych zajęciach
  • opracować dodatkowe tematy takie jak martwa natura, zieleń, studium postaci i wszystkie inne które chcesz
  • wykonać dodatkowe tematy udoskonalające warsztat rysunkowy lub malarski spoza programu regularnych zajęć
  • wziąć udział w często organizowanych w RA zajęciach specjalnych takich jak np. budowa ściany z gliny i słomy pod okiem zaproszonych nauczycieli i specjalistów
  • wyjść z nami do muzeum lub galerii sztuki na wystawę, po której oprowadzi nauczyciel RA
  • odrobić swoje nieobecności podczas regularnych zajęć

W roku szkolnym 2024/2025 Otwarta Pracownia funkcjonuje w czwartki i piątki w godz. 14:30-20:30.

Zapisując się na dowolny kurs przygotowawczy lub warsztaty hobbystyczne w Pracowni RA na minimum miesiąc przed ich rozpoczęciem Uczestnik otrzymuje 5% rabat na cały okres ich trwania! Ze zniżki mogą skorzystać również posiadacze Karty Dużej Rodziny – napisz do nas w jaki sposób możesz wykorzystać swoją zniżkę. 5% ulgi na kursy i warsztaty sezonowe udzielamy również wszystkim Uczestnikom regularnych warsztatów hobbystycznych oraz regularnych kursów do liceum plastycznego.

Uczestnicy regularnych kursów przygotowawczych oraz absolwenci naszych regularnych kursów przygotowawczych otrzymują w RA aż 20% zniżkę na wszystkie kursy sezonowe! Dzięki tej promocji, która trwa przez okrągły rok, uczestnicy kursów w naszej szkole rysunku, malarstwa i architektury mogą jeszcze lepiej przygotować się na wymarzone studia za naprawdę rozsądne pieniądze! 20% zniżkę na sezonowe kursy przygotowawcze otrzymują również osoby, które są nieprzerwanie Uczestnikami naszych regularnych warsztatów hobbystycznych przez co najmniej 2 lata.

Vouchery

Voucher-RA-mpng

Zrób prezent swoim bliskim! Kup wybrany Voucher RA do wykorzystania na dowolne zajęcia RA z bieżącej oferty Pracowni. Voucher ma ważność 6 miesięcy od dnia zakupu. Voucher na okaziciela. Wszystkie zasady działania Vouchera RA znajdziesz w §7 naszego Regulaminu. Kliknij na wybrany Voucher RA i kup go już teraz poprzez system PayU!

Kup wybrany Voucher RA