Aktualności

Kursy przygotowawcze / Warsztaty hobbystyczne

RA on-line! Kurs rysunku i malarstwa oraz warsztaty artystyczne teraz w trybie zdalnym. Dla Ciebie i zdrowia nas wszystkich!

Mimo nadzwyczajnej sytuacji związanej z koronawirusem – RA działa dalej! Nie przestajemy rysować! Wszystkie kursy przygotowawcze oraz warsztaty hobbystyczne prowadzimy w trybie RA on-line. Dla Ciebie i zdrowia nas wszystkich!

RA on-line - zdalny kurs rysunku

Bez żadnej przerwy, z dnia na dzień, przeszliśmy w 100% na tryb pracy zdalnej. Jest to możliwie dzięki niezwykłemu zaangażowaniu całego Teamu nauczycieli i uczniów RA oraz wysokim technologiom jakimi od lat posługujemy się w naszej Pracowni.

To naprawdę działa! Po dwóch tygodniach pracy na odległość, dziesiątkom godzin zajęć, konsultacji i wykładów w trybie RA on-line możemy śmiało powiedzieć – działa, są efekty, możemy pomóc Ci osiągnąć Twój cel!

Kursy przygotowawcze
👉 Jeśli zdajesz egzamin na studia za rok, 2 lub 3 lata zapisz się na 2-letni Kurs Rysunku już teraz, a Twoje pierwsze zajęcia kursu odbędą się 19 kwietnia w trybie RA on-line lub jeśli sytuacja na to pozwoli w trybie stacjonarnym!
👉 Jeśli egzamin masz już w tym roku zapisz się na Intensywny Kurs Rysunku i Malarstwa i/lub Intensywny Kurs Budowy Makiet i Grafiki od połowy maja! Kursy odbędą się w trybie RA on-line lub jeśli sytuacja na to pozwoli w trybie stacjonarnym!

Warsztaty hobbystyczne
👉 Dołącz do wybranej grupy warsztatów już teraz w trybie RA on-line lub jeśli sytuacja na to pozwoli w trybie stacjonarnym.