Aktualności

Kursy przygotowawcze

Przygotujemy Cię do egzaminów wstępnych na WAPP i UAP

Przygotujemy Cię do egzaminów wstępnych na WAPP i UAP

Zacznij regularną naukę rysunku i malarstwa pod okiem wykwalifikowanej kadry architektów i artystów w naszej Pracowni w ścisłym centrum Poznania przy ul. Półwiejskiej 23/3 (obok Starego Browaru). Profesjonalnie wyposażona szkoła z czterem Pracowaniami warsztatowymi. Zajęcia prowadzone są w swobodnej atmosferze i profesjonalnych warunkach, a uczeń nie jest pozostawiony „sam sobie” (to nie są kolejne zajęcia typu „siadaj i rysuj, na koniec to sprawdzmy”).

Dołącz do nas już w pierszy weekend nowego roku!

Roczny Kurs Rysunku – przygotowuje do egzaminów wstępnych na Wydział Architektury Politeczniki Poznańskiej oraz na wiele innych uczelni i miast. Do egzaminów 2015.

2-letni Kurs Rysunku – przygotowuje do egzaminów wstępnych na Wydział Architektury Politeczniki Poznańskiej oraz na wiele innych uczelni i miast. Do egzaminów 2016 i 2017.

Kurs Rysunku i Malarstwa – przygotowuje do egzaminów wstępnych na wszytskie kierunki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu i innych miastach. Do egzaminów 2015 i 2016.

Nie musisz decydować się z góry na naukę przez cały rok. Najpierw wpłacasz wpisowe w wysokości 100zł, a po pierwszych zajęciach decydujesz czy zostajesz! Przyjdź i sam oceń jak to wygląda!