Aktualności

Kursy przygotowawcze / Warsztaty hobbystyczne

Profesjonalnie: kurs rysunku, lekcje rysunku, nauka rysowania, szkoła rysunku, warsztaty artystyczne, kurs malarstwa. Dołącz do nas!

Kursy Przygotowawcze do wstępnych egzaminów rysunkowych i malarskich na uczelnie wyższe w kraju i za granicą!

Specjalizujemy się w kursach rysunku i malarstwa przygotowujących do plastycznych egzaminów wstępnych na studia. Potrafimy skutecznie nauczyć Cię rysować, malować i tworzyć w dowolnej technice plastycznej. W RA stworzyliśmy autorski program nauczania oparty na latach doświadczeń. Tworzymy doskonałe warunki pracy, a nasza Pracownia mieści się w świetnej lokalizacji w samym centrum Poznania. W Pracowni RA proponujemy kursy idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zdobądź indeks wymarzonej uczelni!

Warsztaty Hobbystyczna dla artystycznych dusz, które chcą rysować, malować oraz spędzić czas w doskonałej atmosferze!

Warsztaty artystyczne skierowane są do osób czujących pragnienie zaspokojenia głodu twórczego. W RA zapewniamy Ci lub Twojemu dziecku doskonałe warunki dla wzmocnienia siły kreacji. Nasze lekcje to aktywne spędzony czas, podczas którego dążymy do artystycznego samodoskonalenia. Potrafimy skutecznie i w doskonałej atmosferze nauczyć rysować, malować i tworzyć w dowolnej technice plastycznej. Nasze warsztaty prowadzone są przez wykształconą kadrę architektów i artystów plastyków. W RA stworzyliśmy autorski program oparty na latach doświadczeń, nabywanych z absolutnie wyjątkowymi uczestnikami naszych zajęć.

Podejmij manualno-artystyczne wyzwanie!