Aktualności

Kursy przygotowawcze / Warsztaty hobbystyczne

Podaruj kurs rysunku lub warsztaty artystyczne. W święta zrób wyjątkowy prezent swoim bliskim – podaruj im Zimowy Kurs Rysunku lub Warsztaty Hobbystyczne! Super ceny!

W te święta przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę! Zrób wyjątkowy i niecodzienny prezent swoim bliskim. Zaproś ich na Zimowy Kurs Rysunku lub Warsztaty Artystyczne. Kupując zajęcia otrzymasz dodatkowo piękną kartkę świąteczną z informacją o prezencie dla obdarowanej osoby :) :)

Prezent-zimowy-kurs-rysunku5-dniowy kurs rysunku organizowany w ferie zimowe 2016. Idealny prezent dla osób, które wiążą swoją przyszłość z architekturą bądź innymi kierunkami studiów, w którym umiejętność rysowania jest niezbędna. To również doskonała oferta dla osób, które mają już choćby małe doświadczenia w rysunku, a pragną usystematyzować swoją wiedzę pod okiem profesjonalnego nauczyciela: architekta i artysty plastyka. Specjalna świąteczna cena to jedynie 450zł! Zdecyduj lub pozostaw to do decyzji obdarowanej osobie, który z dwóch Zimowych Kursów Rysunku wybierasz.

Wybierz jeden z Zimowych Kursów Rysunku:

Prezent-warsztaty-artystyczneCały miesiąc (4 zajęcia + Otwarta Pracownia) Warsztatów Artystycznych w Pracowni RA w specjalnej świątecznej cenie 220zł! Idealny prezent dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Doskonała atmosfera zajęć pozwoli Twojemu obdarowanemu spędzić fantastyczne czas w sposób kreatywny. Zajęcia prowadzi artysta plastyk Joanna Tomczak, która kocha to co robi i zaraża innych tą pasją. Cztery kolejne 2-godzinne zajęcia raz w tygodniu należy rozpocząć do końca stycznia.

Wybierz grupę wiekową warsztatów: