Aktualności

Kursy przygotowawcze / Warsztaty hobbystyczne

Przeszliśmy w 100% na RA on-line! Zapraszamy na kursy przygotowawcze oraz warsztaty artystyczne w trybie zdalnym!

W związku z ogłoszoną w kraju epidemią, przedłużamy okres zawieszenia zajęć stacjonarnych do 10 kwietnia włącznie. Ale…!

Nie przestajemy rysować :)
Do czasu zawieszenia działań stacjonarnych wszystkie zajęcia kursów i warsztatów dla obecnych uczniów RA odbywać się będą w trybie RA on-line. Wszystkie zajęcia zgodnie z programem kontynuujemy w trybie specjalnym, tak długo jak będzie to konieczne.

Równocześnie podjęliśmy decyzję o czasowej obniżce cen naszych kursów i warsztatów w kwietniu dla obecnych i nowych uczniów RA. Szczegóły dostępne w opisie poszczególnych zajęć na naszej stronie.

Cały czas możesz dołączyć do RA – nie przerywamy zapisów na zajęcia!

  • kursy przygotowawcze
    ->> Jeśli zdajesz egzamin na studia za rok, 2 lub 3 lata zapisz się na 2-letni Kurs Rysunku już teraz, a Twoje pierwsze zajęcia kursu odbędą się 19 kwietnia w trybie RA on-line lub jeśli sytuacja na to pozwoli w trybie stacjonarnym!
    ->> Jeśli egzamin masz już w tym roku zapisz się na Intensywny Kurs Rysunku i Malarstwa od połowy maja! Kurs odbędzie się w trybie RA on-line lub jeśli sytuacja na to pozwoli w trybie stacjonarnym!
  • warsztaty hobbystyczne
    Dołącz do wybranej grupy warsztatów już teraz w trybie RA on-line lub jeśli sytuacja na to pozwoli w trybie stacjonarnym.

Bądźmy w kontakcie!
Pozostajemy do Waszej dyspozycji mailowo, telefonicznie i w social mediach. Jeśli chcesz dowiedzieć się o interesujących Cię zajęciach i dołączyć do RA – zapraszamy do kontaktu :)

Jeśli jesteś naszym uczniem – wszelkie informacje dotyczące zajęć RA on-line znajdziesz na @Team RA na facebooku!

Trzymajmy się w zdrowiu! :) :)

89971614_875584182867357_7349360312484626432_n