Aktualności

Z życia Pracowni

Noc Muzeów 2018 w RA / Rysunek Malarstwo Fotografia / Warsztaty

Noc Muzeów 2018 w Pracowni RA | ul. Półwiejska 23/3 | godz.19:30-23:30

WYSTAWA Rysunek Malarstwo Fotografia
Wystawa prac rysunkowych, malarskich i fotografii będąca prezentacją osiągnięć uczniów, absolwentów oraz nauczycieli poznańskiej szkoły rysunku RysunekArchitektura.

Kolekcja prezentowanych prac jest zbiorem ponad 100(!) rysunków i prac malarskich oraz dziesiątków fotografii architektury z całego świata. Ekspozycja prezentowana jest we wszystkich pracowniach szkoły: rysunkowej, malarskiej, architektury oraz warsztatowej – całościowo stanowiąc niezwykle imponujący zbiór.

DARMOWE WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Moda i Architektura
Warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży w wieku 8-16 lat, godz. 20:30-21:30. Uczestnicy warsztatów będą mieli za zadanie zaprojektować ubiór zainspirowany wybranym obiektem architektury. Wszystkie materiały i narzędzia udostępnia Pracownia. Na warsztaty obowiązują zapisy mailowe (kontakt@rysunekarchitektura.pl) do wyczerpania miejsc.

DRZWI OTWARTE
W tę noc wstąp do RA na Drzwi Otwarte. Osobom chcącym wzbogacić swoją wiedzę i doświadczenie w artystycznym działaniu, proponujemy spotkanie z architektami oraz artystami – nauczycielami szkoły RA. Spotkaniu mogą towarzyszyć przeglądy przyniesionych ze sobą prac rysunkowych i malarskich. Zapewniamy profesjonalną korektę i wskazówki do dalszych, twórczych działań.

NOC MUZEÓW 2018_RysunekArchitektura-plakat