Aktualności

Kursy przygotowawcze

Kursy Rysunku i Malarstwa RA już tylko do 8 sierpnia aż 5% taniej! Nie zwlekaj – zapisz się na zajęcia przygotowawcze do egzaminów wstępnych na studia!

Skorzystaj z naszej Super Okazji i płać 5% mniej przez cały rok zajęć RA!

Super-okazja-5
Super okazja -5%

Zapisując się na dowolny kurs przygotowawczy w Pracowni RA na minimum miesiąc przed jego rozpoczęciem uczestnik otrzymuje 5% rabat na cały okres jego trwania! Ze zniżki mogą skorzystać również posiadacze Karty Dużej Rodziny. 5% ulgi na kursy i warsztaty sezonowe udzielamy również wszystkim uczestnikom regularnych warsztatów hobbystycznych.

Kursy przygotowawcze:

  • Roczny Kurs Rysunku (kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na Architekturę na Politechnikach w kraju i zagranicą, wybierz jeśli do egzaminu pozostał Ci niespełna rok, 4-godzinne zajęcia raz w tygodniu + 20 godzin Otwartej Pracowni)
  • 2-letni Kurs Rysunku (kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na Architekturę na Politechnikach w kraju i zagranicą, wybierz jeśli do egzaminu pozostały Ci 2, 3 lub 4 lata, 4-godzinne zajęcia raz w tygodniu + 20 godzin Otwartej Pracowni)
  • Kurs Rysunku i Malarstwa (kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych na Uczelnie Artystyczne w kraju i za granicą, wybierz jeśli do egzaminu pozostał Ci niespełna rok lub 2 lata, 4-godzinne zajęcia raz w tygodniu + 20 godzin Otwartej Pracowni)

Dołącz do nas na regularne zajęcia od września do czerwca – to one zapewnią Ci najlepsze przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia lub spełnią Twoje marzenia, aby tworzyć bez ograniczeń!