Aktualności

Kursy przygotowawcze / Warsztaty hobbystyczne

Kurs rysunku, kurs malarstwa, przygotowanie do egzaminów wstępnych na architekturę, grafikę, animację i inne oraz warsztaty artystyczne RA – zapytaj o ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb! :)

Fundamentem RA jest zgrany zespół – ludzi tutaj realizujemy się twórczo, ponieważ rysunek i malarstwo oraz wszelkie inne techniki sztuki są dla nas pasją, którą możemy się tu dzielić. RA tworzymy z myślą o nauczeniu Cię rysunku, jak i innych umiejętności twórczych, w taki sposób, abyś czerpał z nich radość i dumę. W RA łączymy tradycyjne techniki edukacyjne z nowoczesnością. Dla Ciebie stworzyliśmy autorski plan nauczania, zoptymalizowany pod kątem teorii i praktyki. Z nami zdobędziesz wiedzę i umiejętności w doskonałych warunkach warsztatowych, które pozwolą Ci na dalszy rozwój i osiągnięcie wyznaczonego celu!

XRA_wydarzenia_01

Specjalizujemy się w kursach rysunku i malarstwa przygotowujących do plastycznych egzaminów wstępnych na studia. Potrafimy skutecznie nauczyć Cię rysować, malować i tworzyć w dowolnej technice plastycznej. W RA stworzyliśmy autorski program nauczania oparty na latach doświadczeń. Tworzymy doskonałe warunki pracy, a nasza Pracownia mieści się w świetnej lokalizacji w samym centrum Poznania. W Pracowni RA proponujemy kursy rysunku i warsztaty artystyczne idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! POMOŻEMY CI WYBRAĆ NAJLEPSZY KURS RYSUNKU I MALARSTWA ALBO WARSZTATY ARTYSTYCZNE :)

Nauczyciele RA 2019

Nauczyciele RA 2019