Aktualności

Kursy przygotowawcze / Warsztaty hobbystyczne

Zapisz się na kurs rysunku i malarstwa idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!

Nasze zajęcia artystyczne podzieliliśmy na odpowiednie grupy by idealnie spełniały Twoje oczekiwania! Zobacz:

  • Kursy przygotowawcze – kursy rysunku i malarstwa przygotowujące do plastycznych egzaminów wstępnych na studia

Na naszych Kursach Rysunkowych przygotujemy Cię do egzaminów wstępnych na Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej (WAPP) oraz politechniki w innych miastach w Polsce i zagranicą. Jeśli do egzaminu na architekturę pozostał Ci niespełna rok wybierz: Roczny Kurs Rysunku. Jeśli do egzaminu pozostało Ci więcej czasu wybierz: 2-letni Kurs Rysunku.

Na naszych Kursach Rysunku i Malarstwa przygotujemy Cię do egzaminów wstępnych na wszystkie kierunki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (UAP / ASP) oraz inne uczelnie artystyczne w Polsce i zagranicą. Jeśli do egzaminu na uczelnie artystyczną pozostał Ci niespełna rok wybierz:  Roczny Kurs Rysunku i Malarstwa. Jeśli do egzaminu pozostało Ci więcej czasu wybierz: 2-letni Kurs Rysunku i Malarstwa.

  • Warsztaty hobbystyczne – zajęcia plastyczne dla artystycznych dusz, które chcą rysować, malować oraz spędzić czas w doskonałej atmosferze

Na naszych Warsztatach Artystycznych nauczysz się rysować i malować oraz poznasz wiele innych technik plastycznych i warsztatowych. Twórcze zajęcia pozwolą Ci na dalszy rozwój i osiągnięcie wyznaczonego celu. Grupy podzieliliśmy wg wieku: Warsztaty Artystyczne dla Dzieci 8-10 lat, Warsztaty Artystyczne dla Młodzieży 11-14 lat, Warsztaty Artystyczne dla Młodzieży 15-18 lat oraz Warsztaty Artystyczne dla Dorosłych.

  • Kursy do egzaminu wstępnego do liceum plastycznego – zajęcia z rysunku, malarstwa oraz rzeźby przygotowujące do sprawdzianu rekrutacyjnego

Kurs do Liceum Plastycznego wybierz jeśli Twoim celem jest przygotowywanie się do plastycznego egzaminu wstępnego do liceum plastycznego. Naucz się rysować, malować i rzeźbić we wspaniałej atmosferze i skutecznie. Nasi uczniowie zdają do Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu na pierwszych miejscach.

Potrzebujesz pomoc w wyborze zajęć dla siebie lub swoich bliskich? Zadzwoń 602 136 330 lub napisz do nas kontakt@rysunekarchitektura.pl Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! :)