Aktualności

Kursy przygotowawcze / Rysunek / Malarstwo

Intensywny Kurs Rysunku i Malarstwa RA – aż 64 godziny intensywnych lekcji rysunku i malarstwa + 24 godziny Otwartej Pracowni. Zaczynamy 17 maja!

Intensywne kursy rysunku i malarstwa oraz kurs kierunkowy RA – najintensywniejszy miesiąc lekcje rysunku i malarstwa od podstaw! Mega przyśpieszenie tuż przed egzaminami na studia – w tym roku program dostosowany do wyjątkowych warunków przeprowadzania rekrutacji na Architekturę na Politechnikach oraz na wszystkie kierunku Uniwersytetu Artystycznego (ASP).

Posiadamy niezbędną wiedzę i olbrzymie doświadczenie w przygotowywaniu kandydatów na studia! Indywidualnie z każdym uczestnikiem zajęć omówimy przygotowania na dany kierunek studiów. Pomożemy Ci przygotować prace do portfolio lub przygotować się do egzaminu on-line.

ZAPISZ SIĘ MIESIĄC PRZED ROZPOCZĘCIEM KURSU – OTRZYMASZ 5% ZNIŻKĘ!

Dwa intensywne kursy 2021 do wyboru:

  • Intensywny Kurs Rysunku i Malarstwa – teraz w dwóch terminach do wyboru: 17-30.05. (brak miejsc) lub 7-20.06. – intensywne przygotowanie do egzaminów wstępnych z rysunku (Politechnika) i malarstwa (Uniwersytet Artystyczny). Aż 64 godziny regularnych zajęć z rysunku i malarstwa  + 24 godzin Otwartej Pracowni dadzą Ci realną szansę na dostanie się na wymarzone studia!
  • Intensywny Kurs Budowy Makiet, Grafiki i Animacji 31.05-06.06. – intensywne przygotowanie do kierunkowych egzaminów wstępnych na Uniwersytet Artystyczny!