Aktualności

Kursy przygotowawcze

Intensywny Kurs Rysunku RA – aż 64 godziny intensywnych lekcji rysunku + 24 godziny Otwartej Pracowni. Zaczynamy 31 maja!

Intensywne kursy rysunku i malarstwa oraz kurs kierunkowy RA – najintensywniejszy miesiąc lekcje rysunku i malarstwa od podstaw! Mega przyśpieszenie tuż przed egzaminami na studia – w tym roku program dostosowany do wyjątkowych warunków przeprowadzania rekrutacji na Architekturę na Politechnikach oraz na wszystkie kierunku Uniwersytetu Artystycznego (ASP).

Posiadamy niezbędną wiedzę i olbrzymie doświadczenie w przygotowywaniu kandydatów na studia! Indywidualnie z każdym uczestnikiem zajęć omówimy przygotowania na dany kierunek studiów. Pomożemy Ci przygotować prace do portfolio lub przygotować się do egzaminu on-line.

Dwa intensywne kursy 2021 do wyboru:

  • Intensywny Kurs Rysunku i Malarstwa – 7-20.06. – intensywne przygotowanie do egzaminów wstępnych z rysunku na architekturę. Aż 64 godziny regularnych zajęć z rysunku   + 24 godzin Otwartej Pracowni dadzą Ci realną szansę na stworzenie portfolio idostanie się na wymarzone studia!
  • Intensywny Kurs Budowy Makiet, Grafiki i Animacji 31.05-06.06. – intensywne przygotowanie do kierunkowych egzaminów wstępnych na Uniwersytet Artystyczny!