Aktualności

Kursy przygotowawcze

Intensywny Kurs Rysunku i Malarstwa RA! 64 godziny intensywnych lekcji rysunku i malarstwa + 16 godzin konsultacji. Zaczynamy 16 czerwca :D

Intensywny kurs rysunku i malarstwa RA – czyli najintensywniejsze 2 tygodnie lekcji rysunku i malarstwa w całym roku szkolnym! Mega przyśpieszenie tuż przed egzaminami na studia – w tym roku program dostosowany do wyjątkowych warunków przeprowadzania rekrutacji na Architekturę na Politechnikach oraz na wszystkie kierunku Uniwersytetu Artystycznego (ASP).

Aż 64 godziny regularnych zajęć z rysunku i malarstwa  + 16 godzin konsultacji prac w ramach Otwartej Pracowni dadzą Ci realną szansę na dostanie się na wymarzone studia! Posiadamy niezbędną wiedzę i olbrzymie doświadczenie w przygotowywaniu kandydatów na studia! Indywidualnie z każdym uczestnikiem zajęć omówimy przygotowania na dany kierunek studiów. Pomożemy Ci przygotować prace do portfolio!

Intensywny Kurs Rysunku i Malarstwa 16-29 czerwca – kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych z rysunku (Politechnika) i malarstwa (Uniwersytet Artystyczny), teraz w dwóch wariantach do wyboru: 10-dniowy (16-29.06) 1400zł lub 7-dniowy (16-24.06) 1200zł.