Aktualności

Kursy przygotowawcze

Kurs rysunku i malarstwa, budowy makiet, tworzenia grafiki i animacji! Intensywne przygotowanie do egzaminów wstępnych od 20 maja!

Nie zwlekaj! Najwyższy czas na przygotowanie do egzaminów wstępnych na Twoją wymarzoną uczelnię! Rysunek, malarstwo, egzaminy kierunkowe – do tych wszystkich egzaminów przygotujemy Cię nawet w 3 tygodnie! Mega intensywny kurs rysunku zaczynamy tuż po maturze już 20 maja.

Przygotowaliśmy dla Ciebie dwa intensywne kursy przygotowawcze, które możesz ze sobą łączyć lub wybrać jeden. Oba kursy posiadają dwa terminy do wyboru, a ich programy tak opracowaliśmy, żeby realnie wpłynąć na Twoje powodzenie na egzaminie! Nie przegap ostatniej szansy i dołącz do nas!

  • Intensywny Kurs Rysunku i Malarstwa. Wszystkie najważniejsze tematy egzaminów wstępnych na Architekturę i wszystkie wydziały Uniwersytetu Artystycznego. Czytaj dalej…
  • Intensywny Kurs Budowy Makiet i Grafiki. Doskonałe przygotowanie do kierunkowych egzaminów na Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu oraz na Architekturę na Politechnice Warszawskiej. Czytaj dalej…
Plakat-intensywne-RA-2019-01

kurs rysunku