Aktualności

Kursy przygotowawcze

Intensywny Kurs Rysunku i Malarstwa oraz Kurs Makiet, Grafiki i Animacji – jeszcze możesz dołączyć!

Intensywne kursy rysunku i malarstwa oraz kursy kierunkowe RA – jeszcze możesz dołączyć! Najintensywniejszy miesiąc lekcji rysunku i malarstwa od podstaw! Mega przyśpieszenie tuż przed egzaminami na studia: Architektura na Politechnikach oraz na wszystkie kierunki Uniwersytetu Artystycznego (ASP). Pomożemy Ci przygotować portfolio!

Wiemy jak nauczyć Cię rysunku, malarstwa oraz projektowania. Wiemy jak ma wyglądać Twoje portfolio i pomożemy Ci w jego stworzeniu. Indywidualnie z każdym uczestnikiem zajęć omówimy przygotowania na dany kierunek studiów.

Dwa intensywne kursy do wyboru lub połączenia:

  • Intensywny Kurs Rysunku i Malarstwa – 6-18 czerwca – intensywne przygotowanie do egzaminów wstępnych z rysunku i malarstwa na wszystkie kierunki UAP oraz Architekturę na Politechnice. Aż 64 godziny regularnych zajęć z rysunku + 32 godziny Otwartej Pracowni dadzą Ci realną szansę na stworzenie portfolio i dostanie się na wymarzone studia!
  • Intensywny Kurs Makiet, Grafiki i Animacji 30 maja – 4 czerwca – intensywne przygotowanie do kierunkowych egzaminów wstępnych na Uniwersytet Artystyczny!

Połącz oba kursy i zapłać aż 200zł mniej!
Jesteś naszym uczniem regularnych kursów przygotowawczych? Zapłać aż 30% mniej!