Aktualności

Kursy do liceum plastycznego / Kursy przygotowawcze / Warsztaty hobbystyczne

FERIE ZIMOWE RA 2023 – Kurs rysunku architektury | Kurs malarstwa | Kurs makiet, grafiki i animacji | Kurs do liceum plastycznego | Warsztaty artystyczne

Trwają zapisy na kursy przygotowawcze, kurs do liceum plastycznego i warsztaty artystyczne w Ferie Zimowe RA 2023! Wykorzystaj przerwę zimową 30.01.-10.02.2023. na kreatywne zajęcia plastyczne dzięki którym zdobędziesz nowe umiejętności, osiągniesz wyznaczony cel lub po prostu spędzisz wyjątkowy czas w doskonałej atmosferze Pracowni RA.

Zapisz się na zimowe kursy lub warsztaty RA miesiąc przed ich rozpoczęciem – otrzymasz 5% zniżkę!

Ferie Zimowe-2023-m

Kursy przygotowawcze na architekturę na politechnice (WAPP) oraz wszystkie kierunki uczelni artystycznych (UAP):

  • Zimowy Kurs Rysunku – architektura 6-10.02.2023 – kurs skierowany jest przede wszystkim do kandydatów przygotowujących się do egzaminu wstępnego na Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej oraz inne wydziały architektury w Polsce i zagranica. Na kurs zapraszamy również osoby zdające na Architekturę na UAP lub na inne uczelnie artystyczne. Kurs to aż 25 intensywnych godzin rysowania tematów architektonicznych pod okiem architektów i nauczycieli RA. Każdy dzień to inny temat rysunkowy z kolejnych epok/stylów architektonicznych od starożytności do współczesności.
  • Zimowy Kurs Makiet, Grafiki i Animacji 30.01-3.02.2023 – kurs skierowany jest przede wszystkim do osób, które potrzebują umiejętności i wiedzy, jak wykonywać modele przestrzenne – makiety, tworzyć rysunkową animację poklatkową, grafikę oraz rysunek projektowy do wszystkich kierunkowych egzaminów wstępnych na UAP lub inne uczelnie artystyczne, takich jak np. architektura, architektura wnętrz, grafika projektowa i artystyczna, animacja, scenografia/kostium, wzornictwo. Obecnie na UAP rekrutacja polega na przedstawieniu swojej twórczości w formie portfolio / teczki prac rysunkowych, malarskich i kierunkowych. Częścią kluczową przedstawianych przez kandydata umiejetność jest część kierunkowa. Kurs jest również doskonałą propozycją dla przyszłych studentów architektury na WAPP.
  • Zimowy Kurs Malarstwa 6-10.02.2023 – kurs skierowany jest przede wszystkim do kandydatów przygotowujących portfolio / teczkę prac na Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu lub inne uczelnie artystyczne. Na kursie odnajdą się również hobbyści chcący pogłębić swoje umiejętności malarskie. Kurs to aż 25 intensywnych godzin malowania pod okiem malarski i nauczycielki RA Wiktorii Balawender. Obecnie na UAP rekrutacja polega na przedstawieniu swojej twórczości w formie portfolio / teczki prac rysunkowych, malarskich i kierunkowych. Podstawę prezentacji kandydata powinno być poza świetnym rysunkiem bardzo dobre malarstwo.

Kurs do egzaminu wstępnego do liceum plastycznego z rysunku, malarstwa oraz rzeźby:

  • Zimowy Kurs do Liceum Plastycznego 30.01-3.02.2023 – kurs skierowany jest przede wszystkim do kandydatów przygotowujących się do egzaminu wstępnego do liceum plastycznego w Poznaniu. 5-dniowe, 3-godzinne zajęcia plastyczne z tematów poruszanych podczas egzaminu wstępnego do liceum plastycznego z: rysunku, malarstwa i rzeźby. Nasi absolwenci dostają się do liceum bez problemów, a często z maksymalną liczbą punktów!

Warsztaty hobbystyczne zajęcia plastyczne dla artystycznych dusz:

  • Zimowe Warsztaty Artystyczne dla Młodzieży 6-10.02.2023 – warsztaty artystyczne skierowane do młodzieży w wieku 11-16 lat. 5-dniowe, 3-godzinne zajęcia plastyczne dla osób śmiało podejmujących manualne wyzwania. Na warsztatach skupimy się na temacie Zimowego Pejzażu. Prace zrealizujemy w technice pasteli oraz malarstwa akrylowego.