Aktualności

Kursy przygotowawcze / Warsztaty hobbystyczne

FERIE ZIMOWE 2024 – Kurs rysunku architektonicznego / Kurs rysunku i malarstwa / Kurs kierunkowy UAP / Japońskie techniki graficzne

Wykorzystaj przerwę zimową od 12 do 23 lutego 2024 na zajęcia plastyczne dzięki którym zdobędziesz nowe umiejętności, osiągniesz wyznaczony cel lub po prostu spędzisz wyjątkowy czas w doskonałej atmosferze Pracowni RysunekArchitektura. Ferie zimowe kurs rysunku

Tylko teraz SUPER OKAZJA! Zapisz się na ferie zimowe kurs rysunku RA miesiąc przed rozpoczęciem – otrzymasz 5% zniżkę!

Ferie zimowe kurs rysunku

Zimowy Kurs Rysunku Architektonicznego 12-16.02.2024

Kurs rysunku skierowany przede wszystkim do kandydatów przygotowujących się do egzaminu wstępnego na Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej oraz inne wydziały architektury w Polsce i zagranica. Na kurs rysunku architektonicznego zapraszamy również osoby zdające na Architekturę na UAP lub na inne uczelnie artystyczne oraz osoby które chcą rozwijać swoją pasję. Kurs to aż 25 intensywnych godzin rysowania tematów architektonicznych pod okiem architektów i nauczycieli RA. Każdy dzień to inny temat rysunkowy z kolejnych epok architektonicznych od starożytności do współczesności.

Zimowy Kurs Rysunku i Malarstwa 12-16.02.2024

Kurs rysunku i malarstwa skierowany jest przede wszystkim do kandydatów przygotowujących portfolio / teczkę prac na Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu lub inne uczelnie artystyczne. Na kursie odnajdą się również hobbyści chcący pogłębić swoje umiejętności malarskie. Kurs to aż 25 intensywnych godzin rysowania i malowania pod okiem malarski i nauczycielki RA Wiktorii Balawender. Obecnie na UAP rekrutacja polega na przedstawieniu swojej twórczości w formie portfolio / teczki prac rysunkowych, malarskich i kierunkowych. Podstawę prezentacji kandydata powinno być poza świetnym rysunkiem bardzo dobre malarstwo.

Zimowy Kurs Makiet, Grafiki i Animacji 19-23.02.2024

Kurs kierunkowy skierowany jest przede wszystkim do osób, którym niezbędne są umiejętności i wiedza, jak wykonywać modele przestrzenne – makiety, jak tworzyć rysunkową animację poklatkową, jak projektować grafikę oraz ćwiczyć rysunek projektowy do wszystkich kierunkowych egzaminów wstępnych na UAP lub inne uczelnie artystyczne, takich jak np. architektura, architektura wnętrz, grafika projektowa i artystyczna, animacja, scenografia/kostium, wzornictwo. Podczas zajęć wykonamy projekty do wymaganego na UAP portfolio / teczki prac. Kurs kierunkowy UAP jest również doskonałą propozycją dla przyszłych studentów WAPP.

Zimowe Warsztaty Artystyczne dla Młodzieży 19-23.02.2024

Warsztaty artystyczne skierowane do młodzieży w wieku od 11 do 16 lat. 5-dniowe, 3-godzinne zajęcia plastyczne dla osób śmiało podejmujących manualne wyzwania. Japońskie techniki graficzne – Piękno, harmonia i precyzja – czyli japońska estetyka. W Ferie Zimowe wspólnie zgłębimy japońskie techniki graficzne, takie jak tusz czy akwarela. Przyjrzymy się temu jak ważną rolę pełni w niej gest i prostota. Stworzymy grafiki, aby na koniec każdy wykonał własną książkę artystyczną. Naszą inspiracją będą zarówno tradycyjni japońscy artyści jak Hokusai Katsushika, jak również współcześni twórcy.

Skorzystaj z SUPER OKAZJI:

  • Zapisz się na wybrany kurs minimum miesiąc przed jego rozpoczęciem i zapłać 5% mniej!
  • Jesteś naszym uczniem regularnych kursów przygotowawczych? Zapłać 30% mniej!

Potrzebujesz pomocy w wyborze zajęć? Zadzwoń 602 136 330 lub napisz do nas kontakt@rysunekarchitektura.pl