Aktualności

Kursy przygotowawcze / Warsztaty hobbystyczne

FERIE ZIMOWE 2022! Kurs rysunku architektury. Kurs makiet, grafiki i animacji. Kurs do liceum plastycznego. Warsztaty malarskie. Dołącz!

  • Zimowy Kurs Makiet, Grafiki i Animacji 17-21.01.2022 – kurs skierowany jest przede wszystkim do osób, które potrzebują umiejętności i wiedzy, jak wykonywać modele przestrzenne, tworzyć animację lub grafikę do wszystkich kierunkowych egzaminów wstępnych na UAP lub inne uczelnie artystyczne, takich jak np. architektura, architektura wnętrz, grafika, animacja, scenografia, projektowanie mebla, projektowanie ubioru. Ponieważ na UAP podczas rekrutacji można zdobyć w sumie 45 punktów, z czego aż 20 punktów z egzaminu kierunkowego(!) jest to kluczowa umiejetność jaką musisz nabyć przed egzaminem. Jeśli jednak UAP pozostanie przy wyjątkowej formie egzaminu jaką jest złożenie portfolio, podczas kursu uczestnicy stworzą odpowiednie do tego prace. Kurs Budowy Makiet i Grafiki jest również doskonałą propozycją dla przyszłych studentów architektury na WAPP. Zdobyta wiedza na temat metod budowy makiet, które są integralną częścią każdego procesu projektowego, będzie cennym wstępem do działań projektowych już na studiach.

 

  • Zimowy Kurs Rysunku – architektura 24-28.01.2022 – kurs skierowany jest do osób przygotowujących się do egzaminu na architekturę na Politechnice oraz do części kierunkowej egzaminu na UAP i inne uczelnie artystyczne. Rozpoznawanie stylu architektonicznego i kojarzenie, z jakim okresem w dziejach go łączyć, to wiedza, którą trudno będzie Wam nabyć w tak skondensowanej formie, gdziekolwiek indziej w przyszłości. Szczegółowe omówienie cech charakterystycznych dla danego stylu architektonicznego i jednocześnie skrótowa forma przejścia przez kolejne etapy rozwoju cywilizacji definiowanej przez architekturę to wiedza, o którą zawsze będzie Wam trudno. Wykłady z historii architektury od starożytności do architektury nowoczesnej będą otwierały nasze zajęcia rysunkowe, których temat będzie nawiązywał do omawianych zagadnień. Kurs to intensywne 25 godzin rysowania architektury!

     

  • Zimowy Kurs do Liceum Plastycznego 17-21.01.2022NOWOŚĆ W RA – kurs przygotowujący do egzaminu do liceum plastycznego! 5 dni intensywnych 3-godzinnych zajęć z tematów poruszanych podczas egzaminu wstępnego do liceum plastycznego w Poznaniu.

     

  • Zimowe Warsztaty Artystyczne dla Młodzieży 24-27.01.2022 – czterodniowe warsztaty poruszające różnorodne techniki twórczości artystycznej. Każdego dnia podczas 2,5 godzinnych zajęć uczestnicy będą zgłębiać tajniki rysunku, malarstwa lub innych sztuk plastycznych pod okiem artysty z doświadczeniem pedagogicznym. Zajęcia skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 10-16 lat.